Platíte vysoké částky za energie? Máte nevýhodný tarif? Rádi byste ušetřili, ale nevíte jak vybrat nejlevnějšího dodavatele? Vyzkoušejte kalkulačku energií a porovnejte desítky nabídek během pár minut.

Rychlé porovnání cen energií

V dnešní době je téměř nemyslitelné jednotlivě procházet nabídky dodavatelů energií. Na trhu totiž existuje více než 50 dodavatelů plynu. Porovnat a hlavně se zorientovat v jednotlivých tarifech by proto trvalo minimálně několik dnů.

S velkou pravděpodobností se normální smrtelník ve složitých cenících ani správné ceny nedopočítá. A to nemluvíme o mimořádných slevových bonusech, které nejsou v cenících zahrnuty.

Naštěstí existuje efektivní řešení v podobě srovnávače dodavatelů energií. Tato chytrá kalkulačka plynu dovede rychle porovnat desítky nabídek, které přehledně seřadí podle nejnižší ceny.

Předností kalkulačky plynu je, že při srovnání cen plynu vychází z vaší skutečné spotřeby. A pokud si spotřebou nejste jistí, lze jednoduše zvolit způsob využití plynu (vytápění, vaření, ohřev vody) a druh bydlení (dům/byt). Díky těmto parametrům je kalkulačka schopná vyhledat optimální cenový tarif.

Proč využívat kalkulačku plynu?

  • porovnání desítek nabídek dodavatelů plynu
  • rychlé porovnání do dvou minut
  • vyhledávání tarifů podle vaší skutečné spotřeby
  • úspora času
  • vysoká efektivita
  • exkluzivní nabídky, které jinde nenaleznete
  • minimum papírování
  • snadná a bezpečná změna dodavatele energií

Jak pracovat s kalkulačkou plynu?

Práce s kalkulačkou plynu je jednoduchá a přehledná. Zároveň nemusíte nikam chodit, ani telefonovat a nepotřebujete žádné dokumenty. Stačí mít pouze připojení k internetu a přes internetový prohlížeč navštívit plynovou kalkulačku, kterou naleznete na stránkách Ušetřeno.cz.

1. Vyplnění údajů

V prvním kroku se vyplní referenční údaje v podobě aktuální spotřeby plynu. A pokud spotřebu neznáte, lze vyplnit pouze účel využívání plynu – k vaření, vytápění nebo ohřevu vody a typ nemovitosti v podobě bytu či rodinného domu.

Aby cena plynu byla skutečně vypovídající, je zapotřebí uvést také kraj, ve kterém je přípojka zřízena, a současného dodavatele. Zároveň nezapomeňte uvést kontaktní údaje v podobě adresy, telefonu a e-mailu.

2. Srovnání nabídek

Nyní stačí všechny vyplněné údaje zkontrolovat a potvrdit tlačítkem „Zobrazit ceny plynu“. Během několika vteřin se zobrazí seznam s více než 50 dodavateli plynu a jejich aktuálními cenovými tarify. V klidu z pohodlí domova můžete listovat nabídkami, srovnávat a vybírat tu nejvýhodnější.

3. Přechod k levnějším dodavatelům

Kromě rychlého porovnání desítek cenových nabídek, umožňuje plynová kalkulačka neméně snadnou změnu dodavatele plynu. Stačí vybrat nejvýhodnější nabídku a zažádat o změnu. Přípravu smluv včetně výpovědi od stávajícího dodavatele zdarma zajistí nově vybraný dodavatel energií. Odebírat plyn za výhodné ceny proto není žádná věda.