Blížíce se advent znamená, že začíná doba těšení se a příprav na Vánoce a zároveň také doba, kdy se začneme v našimi blízkými a známými setkávat v našich příbytcích. Také byste návštěvu rádi pohostili dobrou večeří, ale má to spoustu otazníků?

Kam návštěvu usadíte?

Jistě, můžete je posadit ke konferenčnímu stolku na gauč, ale tam jim jen těžko budete podávat váš vynikající bramborový salát s řízkem či jinou večeři. Pokud nevlastníte jídelní stůl, je třeba to zavčasu napravit. Uděláte si radost, vybavíte Váš byt a hlavně Vám u stolu bude chutnat úplně jinak. Ne to není vtip, když se nad jídlem nebudete krčit a budete u něj sedět hezky vzpřímeně u nového stolu z www.stolicky-stoly.sk bude Vám i Vašim návštěvám chutnat jinak než doposud.

Co jim dáte k Vánocům?

Když už se setkáváte v době Vánoc, možná by to chtělo pro návštěvu i nějaký ten dárek pod stromeček. Jenže znáte to, neznáte se tak dobře, abyste si dávali peníze, flaška vína nebo něco tvrdšího také není to pravé ořechové a kdo má pořád něco vymýšlet? Zkuste to pojmout netradičně. Každý doma myje nádobí, a to i když má myčku, ne každý ho ale hned poté utírá a tak využije funkce odkapávače. Potěšte své známé originálním moderním odkapávačem, který vytvoří zajímavý doplněk v jejich kuchyni. Odkapávače, jaké máme na mysli najdete na tomto linku. Darujete tak praktický dárek, který každý ve své domácnosti ocení.

Čím je pohostíte?

Samozřejmě se pochlubte svým bramborovým salátem. Pokud tedy na něj bude chuť. Pokud nejste úplně zdatní kuchaři, pak upečte kuře nebo připravte jen sytnou zimní polévku, která zahřeje a zasytí zároveň. Co pokazíte u večeře, můžete napravit dobrou kávou a cukrovím. Doma cukroví ne každý jí, ale na návštěvách rád ochutná Vaše dobroty.

Abyste měli kávu hotovou jedna dvě a mohli se věnovat návštěvě, připravte kávu z automatického kávovaru. Že ho nemáte? Pak napište Ježíškovi, že byste si přáli kávovar od cafepoint.sk. Automatický kávovar je ideálním řešením, které Vám jedním dotykem připraví lahodné espresso nebo třeba latte. Ježíšek Vám určitě rád vyhoví.