Koho by neuchvátilo kouzlo developerských projektů, které jsou na rozdíl od staré a obvykle nevzhledné panelové zástavby řešeny interiérově i architektonicky maximálně originálně a mají svůj netradiční moderní designový styl, který se zvlášť k bydlení v rušném hlavním městě výborně hodí. Každý projekt je svým způsobem osobnost a pečlivě je obvykle volen i exteriér.

Také na volbu lokality podobně jako unikátní vzezření jednotlivých developerských projektů, je kladen důraz, a to ve spolupráci nejlepších odborníků svého oboru, tak aby umožňovalo dostatek klidu a soukromí, ale zároveň splňovalo i požadavky na občanskou a dopravní dostupnost.

I když třeba momentálně žádný byt nesháníme, můžeme jen tak ze zvědavosti nahlédnout na novou kategorii bydlení a podívat se na developerské projekty v Praze.

V nabídce naleznete kromě moderních projektů i luxusní developerské projekty, které jsou zde připraveny především pro všechny milovníky luxusu a kvalitního bydlení. K novým a velmi zajímavým developerským projektům bezpochyby patří například Malý Háj, V Čeňku, Kaskády Barrandov, Rezidence Šafránka, Na Hvězdárně nebo Rezidence Korunní.

Pokud se chceme jen inspirovat, nebo ještě vůbec nemáme o bydlení ujasněné své představy, můžeme se podívat přímo na jednotlivé projekty a jeden po druhém si projít jejich prezentace. Ale pokud už máme o svém bydlení určitou představu, například co se týká, lokality, ceny, ale třeba i metrů čtverečních, můžeme rovnou vyzkoušet chytrý vyhledávač.

Ten nám ukáže optimální developerské projekty Praha, a v nich jednotlivé byty, které budou splňovat naše zvolená kritéria. Hledat v něm ale můžeme třeba i podle typu zakázky, to když víme přesně, kde chceme bydlet, ale nevíme třeba, zda jsou v rámci vybraného developerského projektu k dispozici ještě nějaké volné byty.

A dobrá zpráva je tu i pro ty, co by velmi rádi někdy okusili bydlení v podobných luxusních projektech, ale dosud jim chybí potřebná hotovost, nebo nemají vhodný typ zaměstnaní, například na dobu neurčitou, který by jim umožňoval dosáhnout na hypotéku. V některých developerských projektech je totiž možné zatrnout i pronájem, a následně se zabydlet tímto způsobem.

Zdroj foto: www.prahadeveloperskeprojekty.cz