I dnes se do nových domů pokládají dřevěné obklady a důvod je jednoduchý. Díky nim snadno získáte nestárnoucí, elegantní a útulný interiér a pokud jste jen trochu šikovní, zvládnete to sami. My Vám poradíme, kde takové obklady seženete…

Pochopitelně existuje mnoho druhů, mnoho materiálů a také mnoho napodobenin. Těch je dobré se vyvarovat. Často se zdá, že vypadají velice zdařile, když už je ale vidíte na živo, zjistíte vypadají nepřirozeně. Napodobeniny Vám také v žádném případě nenahradí vlastnosti, jaké získáte jen z přírodního dřeva. Jen přírodní dřevo totiž Váš interiér zútulní, zateplí a provoní. Moderní dřevěné obklady je možné koupit na tomto linku.

Vybrat zde můžete obklady na obložení stěn i stropů, ale například i speciální obklady na obložení fasády. Na výrobu kvalitních dřevěných obkladů se používá jen kvalitní dřevo, které je dokonale opracované a obroušené, aby odolalo vlhkosti, slunečnímu záření i nevraživým povětrnostním vlivům a aby Vám dělalo radost pěknou řádku  let.

V nabídkách obchodů se objevuje i u klientů oblíbený tatranský profil s perodrážkou, která se vyrábí pouze z kvalitních dřevin jako borovice, či smrk. Tatranský profil s perodrážkou jsou desky z kvalitního masivního dřeva, vyfrézované do různých profilů, aby do sebe lehce zapadly. Nejen pro rychlou instalaci a přírodnímu vzhledu, je tatranský profil velmi vyhledávaným artiklem. Je třeba vyzdvihnout i vynikající tepelné a izolační vlastnosti dřevin, ze kterých se vyrábí.

Instalaci dřevěných obkladů zvládnete hravě doma bez pomoci odborných firem. Zapotřebí je k tomu jen potřebné nářadí. A abyste ve zdraví těšili z provedené práci i patřičný pracovní oděv. Proto nezapomínejte na pevnou obuv, rukavice a ochranné brýle. Protože se při pokládání obkladů dosti práší, je dobré chránit si i dýchací cesty. Společnost ADET s.r.o. doporučuje respirátory od světových výrobců Venitex®.