Stavíte dům a přemýšlíte, jak se poperete s jímkou pro pitnou vodu, když existuje tolik řešení? Rozhodněte se pro německou kvalitu, ta totiž následuje nové trendy. Mezi ty v současnosti patří hospodaření s dešťovými vodami a jejich využití v zastavěných územích. Zastavěním pozemku se zmenší plocha pro přirozené vsakování dešťových vod.

Kvalita především

Nemecke-jimky.cz nabízí vysoce kvalitní polyethylenové samonosné nádrže vyráběné rotačním tvářením plastů. Nádrže vyráběné touto technologií jsou vodotěsné, mechanicky odolné a dlouhodobě stabilní. Materiál je 100% recyklovatelný a nekoroduje, je vhodný pro nízkoenergetické domy. O německé kvalitě svědčí i všechny certifikované výrobky, platba až po jejich dovezení a 25 letá záruka. Všechny jímky jsou samonosné, jsou určeny pro pitnou vodu a není třeba je betonovávat.

Díky tomu nebudou narušovat ráz vaší zahrady a mohou tak být umístěné klidně i nedaleko terasy. To oceníte obzvláště, pokud nedisponujete zrovna velkým pozemkem a terasu hodláte četně využívat. Přiznejme si, že není moc příjemné dívat se na kulatý vybetonovaný plac, když tam může být třeba travnatá plocha. Obzvláště dnes, kdy mohou být terasy vytápěné a jsou tak vhodné k celoročnímu využívání. Díky umístění infrazářičů nehrozí nebezpečí popálení, a tak se nemusíme obávat, že by došlo ke zranění vašeho dítěte či zvířete.

Zajásá i pes

Kdo ale nejvíce ocení trávník namísto betonu, bude psí hlídač. Že jste zatím o jeho pořízení neuvažovali? A proč ne, na zahradě i s malým výběhem bude pes jistě spokojený, obzvláště, pokud mu budete dělat společnost. Náležitě vám vaši pozornost vrátí, vždyť ne nadarmo se říká, že nejlepším přítelem člověka je pes. Při výběru plemene, zohledněte to, kolik času na jeho venčení budete mít, zda máte či plánujete děti a taky to, jestli to má být především hlídač, díky němuž ušetříte za bezpečnostní systém, nebo další člen domácnosti.

 

Zdroj foto: nordline.de