Na pražském výstavišti Praha – Holešovice se bude ve dnech 6. – 9. února 2014 konat již 9. ročník veletrhu DŘEVOSTAVBY. Veletrh představí novinky, které na trhu objevily, a zároveň představí aktuální moderní trendy v oborech. I letos veletrhy podpoří mnoho odborných organizací a svazů.

Zájem o dřevostavby rok od roku roste. Není divu. Nabídka staveb touto technologií obsahuje vše, co dnešní zákazník hledá. Podle Ústavu ve stavebnictví (ÚRS PRAHA) bylo v ČR v roce 1997 dokončeno pouhých 87 rodinných domů na bázi dřeva, v roce 2012 jich však bylo už kolem 1700. Celkem bylo v ČR v roce 2012 postaveno 17100 nových rodinných domů, podíl dřevostaveb na našem trhu tedy v roce 2012 dosáhl téměř 10 % a stále narůstá.

Aby tomu tak zůstalo i nadále a aby o jejich pořízení stálo více investorů – to je vize, kterou s sebou veletrh DŘEVOSTAVBY nese.

Nedílnou součástí každé stavby a tedy i našeho veletrhu je přehlídka vystavovatelů zaměřujících se na okna, dveře, moderní a ekologické vytápění. Vhodný výběr těchto produktů dotváří nejen stavbu jako celek, ale má velký vliv na úspory energie každé domácnosti. Součástí domu se stále častěji stávají i bazény či vířivé vany, proto se můžete těšit i na velký výběr zahradnických výrobků, které lze zakomponovat i do interiérového prostředí.

Veletrh DŘEVOSTAVBY je jedinou takto zaměřenou akcí v České republice. Přijde se v únoru podívat, jaké trendy jsou v moderním bydlení v letošním roce. Jako každý rok i letos zde budou k vidění expozice odborných firem – dodavatelů dřevostaveb, oken, dveří, vytápění a mnoho dalšího.

 

www.drevostavby.eu