Zařídit bydlení k obrazu svému vypadá na první pohled jednoduše. Jakmile se ale člověk pustí do díla, zjistí, že ne vše jde přesně podle plánu, případně mu dělá problém skloubit dohromady svou představu a nabídku kamenných prodejen a internetových obchodů. Vezměte si třeba hodiny do obývacího pokoje. Mohou být nástěnné i stojací. Kterým dát přednost a jak by měly vypadat?

Vybíráme hodiny do obývacího pokoje

Obývací pokoj je takovým společenským středobodem bytu. Zde se scházejí jednotliví členové domácnosti k rokování, sledování televize, hraní stolních her a dalším činnostem. Je to i místnost, v níže hostíme své hosty. Proto si zaslouží být zařízená tak, aby reprezentovala. Své místo v obývacím pokoji mají i nástěnné hodiny. Mohou se stát dominantním prvkem, který upoutá příchozí na první pohled.

Zaslouží si pochopitelně mít na stěně místo jen pro sebe. Nebude vadit, když jejich ciferník bude větších rozměrů. Jestliže se ale rozhodnete hodiny doplnit obrazem nebo jinou dekorací, vybírejte raději menší modely, jež nebudou tolik výrazné.

I v jídelně mohou být zajímavé hodiny

Když budete mít hodiny v každé místnosti, vůbec to ničemu vadit nebude. Mít přehled o správném čase je v dnešní době nutnost. Jídelna je prostorem, kde se především konzumuje jídlo. Bývá zařízena s ohledem na vkus obyvatelů domácnosti tak, aby vhodně ladila s ostatními místnostmi. Zde se budou hodit nástěnné hodiny, které doplní bytové zařízení. I v moderním bytě si najdou své místo skříňové kyvadlové hodiny z pravého dřeva.

Hodiny pro každou příležitost

Když už jsme u nástěnných hodin, měli bychom se zmínit i hodinkách, které nosíme neustále při sobě. Náramkové hodinky jsou nepostradatelným doplňkem každého outfitu, protože mu dodají ten správný náboj. Značka Daniel Klein patří na trhu mezi oblíbení díky pestré nabídce modelů hodinek pro ženy i muže. Jejich plusem je přijatelná cena, kvalita a design.

Zdroj obrázku: Pixel-Shot / Shutterstock.com