Letošní zima se příliš nepředvedla a jaro už pomalu klepe na dveře. Také máte vždy chuť oživit si po zimě Váš domov, pustit do něj svěží vzduch a zase jej trochu vylepšit? Pokud úplně nevíte, jak na to a hodí se Vám pár zajímavých tipů, potom je pro Vás jarní veletrh FOR HABITAT jako stvořený, nápadů a novinek tam najdete zaručeně dostatek.

Tématem veletrhu je bydlení a rekonstrukce jako celek a letošní ročník bude již 21., takže se můžete spolehnout na skvělou organizaci a díky značné prestiži také na bohatou účast ověřených vystavovatelů. Veletrh je tématicky doplněn o veletrh nábytku FOR FURNITUREFOR GARDEN, který je jediným uceleným veletrhem zahrad a jejich vybavením v ČR, takže celý soubor pokryje všechny Vaše potřeby pro bydlení.

A  jaké firmy najdete především na FOR HABITAT? Jarní sezóna přeje stavbám, takže budou na veletrhu nejsilněji zastoupeny firmy z oboru stavby a pevných interiérových prvků, které se pochlubí svými novinkami. Již nyní Vám můžeme některé z nich prozradit.

  • G – SERVIS, společnost, která se zabývá kompletními realizacemi rodinných domu, představí jako novinku virtuální prohlídku vzorového domu na velkých obrazovkách
  • PODLAHY BROUK se pochlubí barevnými podlahy z vinylových dílců nebo extravagantní designovými  vzory u dřevěných podlah.
  • POPP,  renomovaná firma pro zastřešování bazénů přichází s novými modely zastřešení bazénů zn. PRESTIGE
  • MOSAIC EUROPE bude lákat návštěvníky přírodním obkladovým materiálem COCOMOSAIC , který je vytvořený  ze skořápek kokosových ořechů.
  • ROGAN -  renomovaná firma zaměřená na stínící techniku představí  – kouřový bezpečnostní designový hlásič.
  • VETOS, specialista na dveře a zárubně vystaví premiérově novou značku luxusních italských dveří
  • ORIA se pochlubí designovými  tapetami nové generace, které tak oslaví svoji premiéru v ČR.
  • Jak může vypadat interiérová stěna z živých rostlin se můžete přijít podívat na expozici HYDROPONIE
  • LAURENS RADIÁTORY – Vás přesvědčí o tom, že radiátory nemusí vypadat vždy tuctově a naopak se mohou stát zajímavým designovým prvek
  • Všechny chataře a chalupáře určitě zaujme společnost JECH se svými cedrovými střešními šindelemi – hotová lahůdka.

Kromě těchto expozic bude jistě zajímavá také sekce vystavovatelů bazénů, saun a vířivek, která bude hojně obsazená a kde si můžete vysnít svoji vlastní odpočinkovou zónu. Aby toho nebylo k vidění málo, bude pro návštěvníky nachystán také zajímavý doprovodný program, v jehož rámci můžete navštívit sítotiskový showroom, který připravilo STUDIO KREDENC a  kde si vyzkoušíte potisk textilu a seznámíte se s novou kolekcí dekoračních motivů na bytový textil.

FOR HABITAT 2014 a přidružené veletrhy budou velkou událostí a pokud máte radost z vylepšování bydlení, zútulňování zahrady nebo „jen“ oceníte zajímavý víkendový program, zapamatujte si 20.3-23.3. v areálu PVA Letňany.