Ocelové konstrukce – Blach Trans je významnou firmou vyrábějící plechové garáže, plechové zahradní domky, skladové haly, skladiště na staveniště, zastřešení, kotce pro psy a mnohé další.

Ocelové konstrukce se soustředí na individuální řešení ve všech výše jmenovaných oblastech i prodej naskladněných připravených výrobků.

Plechové garáže

Montované plechové garáže jsou nejčastěji vyráběny v rozměrech 6×6 m, 3×5 m či 7×6 m, což naprosto vyhovuje většinové poptávce po plechových garážích. Ocelové konstrukce se však také soustředí na výrobu individuálních avšak levných řešení plechových garáží na míru tedy přesně podle představ zákazníků.

Hlavní výhodou plechových garáží oproti garážím zděným je jejich zlomková cena. Další podstatnou výhodou je mobilita plechové garáže, která mimo betonového základu není propojena se zemí a je rychle demontovatelná.

plechove garaze

Garáže mají mnoho variací podle přání zákazníků. Prvním oblíbenou variantou je velice levný pozinkovaný plech, jenž je prostý a funkční. Esteticky zajímavějšími jsou však plechové garáže na míru z akrylového plechu. U své garáže si také můžete vybrat ze všech variant střech (pultová, sedlová, se sklonem na jakoukoliv stranu).

Plechové zahradní domky

Pokud máte na zahradě či jinde množství nářadí nebo například kolo, tak je potřeba tyto věci zabezpečit. Vhodnou variantou je zamykací zahradní domek nebo sklad. Firma Ocelové konstrukce – Blach Trans se specializuje na výrobu plechových zahradních domků, které nabízí především ve variantách 2×3, 3×3 m a 4×3 m.

Velkou výhodou firmy Blach Trans je však výroba zahradních domků na mírů tedy přesně v rozměrech a materiálu, jenž je požadován od zákazníka. Právě díky vysoké variabilitě a nízké ceně jsou zahradní domky od Blanch Trans často vyhledávané a mají výsadní postavení na trhu v tomto odvětví.