Už 26. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT představí komplexní nabídku v oboru pevných interiérových prvků, stavby a rekonstrukcí. Novinky a trendy tuzemských i zahraničních společností mohou vidět odborníci i široká veřejnost ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Chybět nebudou ani cenné rady odborníků.

A na co dalšího se můžete těšit?

Ať už teprve vybíráte podlahy nebo už řešíte detaily v podobě zastínění oken, na veletrhu FOR HABITAT získáte díky unikátnímu souběhu s akcemi FOR INTERIOR, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER, SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY komplexní informace, které k proměnám či stavbám svého bydlení potřebujete.

Jaro ve znamení stínící techniky a zastřešení

Na letňanském výstavišti se na jaře sejdou špičkové značky, jejich výrobci i zástupci. Velký prostor je letos věnován stínící technice, zastínění a zastřešení teras, precizního designu. V této části se seznámíte s aktuálními novinkami, jako jsou bioklimatické pergoly ovládané pomocí chytrého telefonu, celoskleněné designové terasy, posuvné skleněné stěn nebo velmi odolné a kompletně bezúdržbové kompozitní terasové materiály, které mohou být skvělou alternativou k dřevěným a dřevoplastovým terasám. Nebude chybět ani široká nabídka příslušenství, osvětlení i montážního servisu.

Luxusní dveře do každého domu

O tom, že dveře jsou vizitkou každého domova, netřeba vést dlouhé diskuse. Na FOR HABITAT si určitě vyberete ty, které nejlépe padnou vašemu projektu. Své novinku tu představí jak výrobci s dlouholetou tradicí, tak i značky, které diktují interiérové trendy u nás i ve světě. Zvláštní pozornost na sebe jistě strhnou luxusní dveře, které kombinují vysoký lesk bílého laku s černými detaily, jako jsou zasklívací lišty, kování, panty a systémy posuvných dveří. O tom, že lze udělat poctivé dveře stylově vás zase přesvědčí řada tuzemských výrobců. V jejich prezentacích budou k vidění jak nové dekory pro rok 2019, tak i povrchy.

Realitní technoparty 2019

Součástí souběhu veletrhů o bydlení se ve čtvrtek 21. března uskuteční v kongresovém sále PVA EXPO PRAHA také Realitní technoparty, první odborná realitní konference zaměřená na technická témata z oboru nemovitostí. Pro návštěvníky si připravila přednášky na témata předsmluvních informací, radonu, akustiky, energetiky staveb, legalizace černých staveb, inspekce a vad nemovitostí.

Získejte právě teď zlevněnou vstupenku a přijďte na akci BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY získat jasnou představu o svém budoucím místě pro život.