Rekonstruujete dům, chcete docílit jeho soběstačnosti a říkáte si, že když už moderní bydlení, tak se vším všudy? Pak to chce myslet i na sociální zařízení, tedy i koupelnu.

Jistě pokládku nových kachliček v ní pravděpodobně zvládnete i sami, ale na kompletní rekonstrukci to chce přizvat k práci odborníky.

Stavební práce

Specialistou na rekonstrukce koupelen je firma Bazystav. Překážkou pro ně nejsou ani drobné stavební práce, pokládku dlažby a obkladů, montáž sádrokartonu a samozřejmě elektroinstalační práce, kterou s rekonstrukcí jádra jdou ruku v ruce. Pokud tedy budete spokojeni, jak se poprali s vaší koupelnou, můžete se přizvat například i k rekonstrukci kuchyně.

Při rekonstrukci koupelny možná narazíte na problém s odpadem. Obzvláště pokud máte dům v oblasti, kam není přivedena kanalizace. Možná tedy bude k rekonstrukci potřeba přivolat i odborníky na septiky, jímky a žumpy. Firma Mirosep s.r.o. je všude tam, kde je potřeba zajistit likvidaci splaškových, odpadních vod nebo zadržet čisté, dešťové vody k dalšímu, alternativnímu využití. Díky použití kvalitních materiálů a zesílení celé konstrukce jsou jejich výrobky nezničitelné, o čemž vypovídá i desetiletá záruka jejich výrobků.

Pokud nebude potřeba většího stavebního zásahu, rekonstrukce koupelny by neměla trvat déle jak týden a samozřejmostí je, že výběr dlažby či kachliček je jen na vás.

Vyhrajte si s příslušenstvím

Na výběru si dejte záležet, aby koupelna celkově ladila, nezanedbejte ani výběr vodovodních baterií a dalšího příslušenství. Vodovodní baterie lze rozdělit podle několika kritérií a k sehnání jsou v mnoha různých provedení. Nejčastěji se dělí podle způsobu a místa instalace, a sice na umývadlové stojánkové či nástěnné. Není od věci současně pořídit současně i sprchový set, aby spolu s baterií utvořily celek.