Praha v současnosti doslova vzkvétá.

Důkazem je Michle, jež je součástí hlavního města od 20. let 20. století. Z venkovského jádra se postupně stala moderní čtvrť s mnoha rezidencemi.

V současné době tu vzniká nová rezidence s atraktivním názvem Hadovitá. Jedná se o nejnovější byty v Praze 4 – to znamená luxusní bydlení se vším všudy.

Popis rezidence

Ulici Hadovitá naleznete na kopcích Michelské stráně. Díky tomu bude váš nový domov působit po všech stránkách klidně. Je to totiž dostatečně daleko od centra. Zároveň se však na všechna důležitá místa dostanete velmi rychle a jednoduše. Tím pádem se jedná o skvělé místo pro rodiny s dětmi. V okolí se nacházejí mateřské školky, základní školy i gymnázia. Stejně tak různé možnosti sportovního vyžití.
Je-libo strávit víkendové odpoledne v obchodním centru? Žádný problém! Multifunkční obchodní dům OC Chodov je jen 15 minut od rezidence. Mimo dopravy autem můžeme využít i nedalekou zastávku MHD.

Financování

Pro všechny, co se rozhodnou nabídky využít, máme v případě zájmu připraveny velmi výhodné způsoby financování – a to hypoteční úvěry od společnosti Hyposervis Consulting a.s. Firma, která je na trhu již 17 let, se snaží udržet hypotéky tak, aby byly stále co nejvíce dostupné. V současnosti totiž dochází kvůli zásahům České národní banky k navýšení požadavku (na vlastní zdroje či výši příjmu).
Makléři firmy Hyposervis vám poskytnou kompletní poradenství, pomoc při zajištění úvěru a také celkovou koordinaci. Spojením s Hyposervis získáte navíc nejnižší dosažitelné úrokové sazby a znalecký posudek. Samozřejmostí jsou nulové poplatky a administrativní náklady.

Pro více informací o nové rezidenci Hadovitá přejděte na https://www.rezidencehadovita.cz.