S přípravou stavební sezóny je spojen i veletrh

strechy2

Veletrh STŘECHY, PLÁŠTĚ, IZOLACE, STAVBA, který se bude konat ve dnech 28. února – 2. března 2013 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Novinkami pro rok 2013 jsou témata Nízkoenergetické bydlení a Architektura zahrady, prezentace výsledků soutěže Dřevěná stavba roku a soutěž Zlatý triangl.

Návštěvníci veletrhu získají přehled o novinkách a trendech v oblasti stavebnictví, mohou srovnat nabídky jednotlivých vystavovatelů a poradit se se zkušenými odborníky. Jsou připraveny poradny  – poradna Cechu obkladačů ČR, Bydlení v barvách, letos poprvé poradny Krby a kamna, poradna Feng Shui a poradna o podmínkách dotací na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji. Nebudou chybět praktické ukázky pokládky plechových krytin, izolačních pásů.

Dne 28. února proběhne v rámci výstavy konference Regenerace bytových domů. Letošní příspěvky se budou mimo jiné zabývat praktickými důsledky dopadů ustanovení Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2010/31/EU o energetické náročnosti budov aenergetických štítcích budov. Díky své vysoké úrovni je absolvování semináře zahrnuto do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT a ohodnoceno příslušným počtem bodů.

Na veletrhu STŘECHY, PLÁŠTĚ, IZOLACE, STAVBA budou představeny i nejkrásnější a nejzajímavější stavby ze dřeva. Ty vybere laická veřejnost a renomovaní odborníci z oblasti stavebnictví a zpracování dřeva 23. února v rámci soutěžní ankety „Dřevěná stavba roku“, kterou organizuje Nadace dřevo pro život.

Další informace týkající se výstavy:

Otevírací doba:
28.2. – 1.3.2013 10:00 – 18:00 hodin

2.3.2013               10:00 – 17:00 hodin

Cena vstupného:
Dospělí                                      70,- Kč
Důchodci, děti, studenti, ZTP     50,- Kč

Zdroj: www.cerna-louka.cz

Komentáře

  • Jo letos se chystáme také stavět. Zařídili jsme si prodej bytu a chystáme se na domek.

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Energetické štítkování budov

Co je to "Průkaz energetické náročnosti budov"? Kde najdu seznam auditorů? Musí ho mít každá budova? Odpovědi najdete na stránkách Energetické štítkování budov.

Partneři

Výstava Bydlení
„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde