S přípravou stavební sezóny je spojen i veletrh

strechy2

Veletrh STŘECHY, PLÁŠTĚ, IZOLACE, STAVBA, který se bude konat ve dnech 28. února – 2. března 2013 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Novinkami pro rok 2013 jsou témata Nízkoenergetické bydlení a Architektura zahrady, prezentace výsledků soutěže Dřevěná stavba roku a soutěž Zlatý triangl.

Návštěvníci veletrhu získají přehled o novinkách a trendech v oblasti stavebnictví, mohou srovnat nabídky jednotlivých vystavovatelů a poradit se se zkušenými odborníky. Jsou připraveny poradny  – poradna Cechu obkladačů ČR, Bydlení v barvách, letos poprvé poradny Krby a kamna, poradna Feng Shui a poradna o podmínkách dotací na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji. Nebudou chybět praktické ukázky pokládky plechových krytin, izolačních pásů.

Dne 28. února proběhne v rámci výstavy konference Regenerace bytových domů. Letošní příspěvky se budou mimo jiné zabývat praktickými důsledky dopadů ustanovení Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2010/31/EU o energetické náročnosti budov aenergetických štítcích budov. Díky své vysoké úrovni je absolvování semináře zahrnuto do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT a ohodnoceno příslušným počtem bodů.

Na veletrhu STŘECHY, PLÁŠTĚ, IZOLACE, STAVBA budou představeny i nejkrásnější a nejzajímavější stavby ze dřeva. Ty vybere laická veřejnost a renomovaní odborníci z oblasti stavebnictví a zpracování dřeva 23. února v rámci soutěžní ankety „Dřevěná stavba roku“, kterou organizuje Nadace dřevo pro život.

Další informace týkající se výstavy:

Otevírací doba:
28.2. – 1.3.2013 10:00 – 18:00 hodin

2.3.2013               10:00 – 17:00 hodin

Cena vstupného:
Dospělí                                      70,- Kč
Důchodci, děti, studenti, ZTP     50,- Kč

Zdroj: www.cerna-louka.cz

Komentáře

  • Jo letos se chystáme také stavět. Zařídili jsme si prodej bytu a chystáme se na domek.

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Partneři

Výstava Bydlení