Čas, kdy v obchodech zavládly  novoroční slevy a nakupovací šílenství, je pro tento rok už pryč. Ovšem ne všude. Pokud jste se chystali koupit nové matrace, ale dosud vám nevyšel čas či finance, nezoufejte. Poradíme vám, kde je možné i nyní matrace výhodně nakoupit.

Matrace až za poloviční ceny

Životnost matrace se pohybuje okolo 7-10 let, z hygienického hlediska je dokonce o něco menší. S přibývajícími léty se mění nejen její vlastnosti, ale také potřeby uživatele – tělesná hmotnost, zdravotní kondice, apod., proto je vhodné ji max. po 10 letech vyměnit. Jenomže nákup nové matrace není úplně nejlevnější záležitostí. Pokud za ni nechcete vynaložit veškeré vaše úspory, podívejte se do sekce Levné matrace v internetovém obchodě Matrace BEST.

Zde najdete komfortní matrace s vynikajícími ortopedickými a relaxačními vlastnostmi.
I když jsou matrace v této nabídce dostupné za mimořádně příznivé ceny (výjimkou nejsou slevy až 50%), o jejich kvalitu se nemusíte obávat. Všechny pochází od zkušeného českého výrobce matrací Hilding Anders ČR, a. s. Prošly mnoha náročnými testy a zátěžovými mechanickými zkouškami, takže na trh se dostanou skutečně jen ty nejlepší.
Matrace byly vyrobeny z prvotřídních, klinicky hodnocených materiálů.
Partnerská matrace Heureka je nyní dostupná za akční cenu 1+1 zdarma.

Výhodná nabídka pro celou rodinu

Dokonce ani když stojíte před nákupem dvou nových matrací, nemusíte za ně zaplatit mnoho. Říkáte si: „Jak je to možné, vždyť přece zaplatím dvakrát tolik!?“ Ovšem tak to vždy být nemusí. Nahlédněte do nabídky matrací 1+1 zdarma, a vyberte si, které vám budou vyhovovat. Mají hned několik výhod:

  • Zaplatíte pouze jednu, a druhou dostanete úplně zadarmo.
  • Většinou se jedná o tzv. partnerské/oboustranné matrace – každou stranu mají jinak tvrdou, takže svou oblíbenou tuhost si vyberete vy i váš partner. Navíc, položíte-li je vedle sebe do manželské postele, budou obě dvě stejně vysoké!
  • Matrace v této sekci nejsou určeny jen pro partnery – skvěle se hodí i při nákupu nových matrací pro děti nebo hosty.

Partnerská matrace Heureka je nyní dostupná za akční cenu 1+1 zdarma.

Ke každé matraci dárek navíc

Už přemýšlíte, která matrace by mohla být ta vaše? Tímto však nabídka internetového obchodu Matrace BEST nekončí:

  • Ať si vyberete matraci Fox, Romantiku nebo Heureku, ke každé zakoupené matraci dostanete jako poděkování za nákup anatomický polštář zdarma.
  • Vybrané matrace jsou zařazeny do Kola štěstí, kde si můžete vytočit ještě další slevu.
  • Bude-li váš nákup přesahovat 4 tis. Kč, máte dopravu až domů zcela zdarma.

Nepropásněte mimořádnou nabídku matrací v akci, uděláte tím radost nejen svým zádům, ale také peněžence.