Soběstačný dům – automaticky šetří peníze a zvyšuje míru pohodlí

obyvaci pokoj_moderni dum

Moderní systémy větrání nejenže zvyšují komfort pobytu v interiéru, ale také snižují o desítky procent účty za teplý vzduch.

Jejich instalace je jednoduchá, levná, provoz nenáročný, tichý a schopný přizpůsobit se aktuálnímu stavu vzduchu v místnosti.

Vzbudili jsme Vaši pozornost? Pokračujte ve čtení!


Rekuperační jednotky Get Air dokáží opětovně využít až 91 % vzduchu vypouštěného ven do ovzduší. Úspory na účtu za teplo tak díky Get Air atakují hranici 50 %. Instalace rekuperačních jednotek je jednoduchá, rychlá a levná. Šetřit peníze tedy můžete i s nízkými vstupními investicemi.

Pokud jde o fungování rekuperačních jednotek, to probíhá v rámci nastaveného režimu, kdy jedna sada jednotek nasává ven z interiéru, ohřívá jím keramický výměník a následně vypouští do ovzduší. Ve stejnou chvíli, druhá sada rekuperačních jednotek nasává vzduch zvenčí, zbavuje jej nečistot v podobě pylů, alergenů virů, nadměrné vlhkosti apod., ohřeje jej v keramickém výměníku a následně vpustí do místnosti.

Vizualizace principu fungování rekuperačních jednotek Get Air


Spoustu užitečných funkcí, které ocení každá domácnost

Inteligentní systém řízeného větrání zamezuje nechtěnému průvanu a umí upravit svůj výkon s ohledem na aktuální hladinu CO2 v místnosti. Mezi další výhody rekuperačních jednotek Get Air pak patří:

 • automatická regulace teploty a vlhkosti
 • velmi tichý provoz
 • několik variant ovládání
 • vysoká účinnost, jednotky dokáží využít až 91 % tepla vypouštěného do exteriéru
 • účinný filtr vzduch
 • ukazatel výměny filtru
 • režim „dovolená – úsporný režim určený pro období, kdy v místnosti nikdo nepobývá
 • režim „party“ – režim zvýšeného výkonu z důvodu vyšší koncentrace CO2 v místnosti
 • letní režim – nasávání ochlazeného nočního vzduchu a jeho vpouštění do místnosti
 • ochrana prosti stříkající vodě v případě instalace v koupelně

Jedná se tedy o ideálního pomocníka, který u Vás doma větrá tak, jak je to právě potřeba, přičemž Vám zároveň šetří peníze za teplo, co říkáte?

Komentáře

 • Když jednotka honí vzduch oběmi směry, pak tam chybí druhý prachový filtr, aby jednotka nenasávala prach z interieru a nezanášel se jím výměník.

Zanechte komentář

Můžete využít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Energetické štítkování budov

Co je to "Průkaz energetické náročnosti budov"? Kde najdu seznam auditorů? Musí ho mít každá budova? Odpovědi najdete na stránkách Energetické štítkování budov.

Partneři

Výstava Bydlení
„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain