Nezáleží na tom, jestli máte velkou firmu nebo jen potřebujete uskladnit hromadu věcí, kterou máte ve své domácnosti. V obou případech vám budou velkým pomocníkem skladové regály. Můžete si vybrat z celé nabídky právě podle toho co zrovna potřebujete uskladnit.

Policové kovové regály

Pokud do svého skladu hledáte kvalitní kovové policové regály, zkuste firmu UNIregály. V jejich nabídce naleznete vysoce kvalitní a variabilní policové regály. Díky bezšroubovému systému lze regály snadno skládat do dlouhých řad. Také je možné jednoduché výškové nastavení. V každém segmentu můžete mít různý počet polic v různé výšce.

Tyto skladové regály jsou velmi pevné a stabilní. Jejich povrchová úprava ze žárového pozinku je kvalitní a stále odolná. Na jednu polici lze položit až 145 kg. Celý regálový sloupec pak unese 1 700 kg.

Můžete si vybrat z různých rozměrů, přesně podle toho co potřebujete.

  • šířka polic: 900, 1 050, 1 200 a 1 500 mm
  • výška regálů: 2 000, 2 500, 3 000 mm
  • hloubka polic: 320, 400, 500, 600 a 800 mm

Paletové regály

K čemu slouží paletové regály je jasné už z jejich názvu. Používáme je k uskladnění europalet. Každý, kdo alespoň jednou pracoval nebo alespoň “brigádničil” v libovolném firemním skladu, se s těmito paletami setkal. Pokud potřebujete uskladnit velké množství těžkého materiálu jsou pro vás ideálním řešením. Nosnosti paletových regálů jsou totiž variabilní. Firma UNIregály je schopná dimenzovat regály i na to nejtěžší zboží.

Do paletových regálů je možné zakládat palety ze všech stran, a to i z vysokozdvižného vozíku. Vybrat si můžete ze tří délkových variant a to:

  • 1 800 mm,
  • 2 700 mm,
  • 3 500 mm.

Regály na pneumatiky

Pokud si myslíte, že regály na pneumatiky využívají jen v autoservisech, tak se pletete. Velmi často jsou objednávány i do domácností. Pokud máte větší rodinu s více řidiči určitě jeden takový regál ve své garáži oceníte.

V regálech můžete skladovat jak pláště a disky, tak celá kola včetně disků. Patra v regálu lze nad sebou libovolně výškově nastavit, takže můžete skladovat jakékoliv typy pneumatik. Je možné si určité segmenty vyměnit za police, čímž vám vznikne prostor například na uložení šroubků a vy je tak nebudete muset pokaždé hledat.

Regály do dílny

Také pokaždé když potřebujete něco opravit, nemůžete najít ve své dílně potřebné nářadí? Kladiva, pily nebo hřebíky máte různě poházené a vyznat se ve vaší dílně je někdy velmi obtížné. Pomoci by vám mohly regály vyráběné přímo pro dílny.

Jejich police se dají různě nastavovat tak, abyste do nich mohli umístit jakékoliv nářadí. Můžete si také přidat háčky, závěsné koše nebo přepážky, které prostor regálu rozdělí na menší sektory. V takto uspořádané dílně je radost pracovat.

Jestli ještě stále nevíte jaké regály do skladu nebo do domácnosti si pořídit kontaktujte odborníky z firmy UNIregály.