Od čtvrtka 18. do neděle 21. dubna se koná tradiční výstava Dům a zahrada na výstavišti v Lounech.

Manažerky výstavy Štěpánky Portz z pořádající firmy Diamant Expo jsme se zeptali:

Co všechno je na výstavě k vidění?

Těšit se můžete na novinky z oblasti zahrady, stavby a bydlení, včetně inspirace pro vytvoření nebo zkrášlení zahrady. Pokud jste již rozhodnuti, můžete se zastavit se svojí poptávkou či využít akční ceny vystavovatelů. Najdete zde opravdu vše, od kytičky na Váš balkon až po kompletní realizaci Vaší zahrady. Od výměnu podlah až po pořízení domu.  Od dekorací, nábytku až po celkovou obměnu interiéru.

Kolik firem bude letos vystavovat?

Na 300 firem z celé české republiky zde na třech tisících čtverečních metrech a v šesti pavilonech představí novinky v sortimentu stavebního materiálu, chatových a bytových doplňků, vytápění či potřeb pro kutily.

Jaká je otevírací doba výstavy a jaká je výše vstupného?

Výstaviště je pro návštěvníky otevřeno každý den od 9hod do 17hod. Vstupné je 50,- Kč, děti a důchodci mají vstupné zlevněné za 30,- Kč.

Je připravená nějaká novinka na letošní výstavě Dům a zahrada?

Novinek je celá řada, ale co myslím návštěvníky určitě zaujme je energetické poradenské středisko, které poskytne společnost ESOPRO. Středisko bude poskytovat veřejnosti ZDARMA konzultace týkající se energetických úspor při bydlení. Velmi aktuální bude dotační program Nová Zelená úsporám. Zájemci o konzultaci mohou přijít přímo do poradenského střediska nebo se předem na konzultaci objednat.

Těšíme se na vás na výstavě „Dům a zahrada“ na výstavišti v Lounech.

Stavebníci, kutilové, zahrádkáři, opraváři, koníčkáři

Váš svátek je tady!

Výstava Dům a zahrada na výstavišti v Lounech.

Výstava pro všechny, kteří staví, bydlí, rekonstruují a zahradničí.